Parduodame ypač aukšto kaloringumo (4800 kcal ) uosio pjuvenų briketus. Briketai supakuoti paletėmis po 96 pakuotes. Pakuotėje – 12 briketų.

Vienos paletės kaina – klauskite 🙂

Vienos paletės masė 1 tona (+-2%)

Vienos pakuotės masė ≈ 10-11 Kg

Perkant didesnius kiekius taikomos nuolaidos

Esant poreikiui briketus galime pristatyti.

UŽSAKYMO FORMA

UŽSAKYMO FORMA

Nuo seno, mūsų senoliai namus šildydavo malkomis ir šiais laikais, ne visi įsivaizduoja šildymo be jų, bet visada yra bet… Šiuolaikinės technologijos ir alternatyvos leidžia maksimaliai išnaudoti kieto kuro katilus ir išgauti kiek įmanoma daugiau šiluminės energijos, kas ir yra aktualiausia šiuolaikiniame gyvenime. Naudojant pjuvenų briketus, kurie yra pagaminti specialių technologijų pagalba, išgaunamą šilumos energiją leidžia panaudoti labiau nei iki šiol.

Suprantama, kad koks bebūtų šildymui pasirinktas kuras, jam būtina skirti plotą ir sandėliavimui. Beš kuras, kuris užima tam tikrą Jūsų gyvenamojo ploto dalį, jau sukelia nedidelių nepatogumų. Todėl briketai, visais parametrais lenkia malkas, kurių atžvilgiu užima keturis kartus mažiau  reikalaujamo sandėliavimui ploto ir net du kartus  mažiau nei anglis. Tai leidžia sutaupyti, neskiriant per daug nenaudingam plotui namo erdvės, kurį būtų galima panaudoti kitiems tikslams. Be to, medienos briketai dega ženkliai ilgiau, nei malkos ir jei domina statistika, skaičiai yra įspūdingi, nes briketai dega ilgiau net 5 kartus už malkas ir parametrais nenusileidžia anglims.

Lyginant briketų kaitrumą su malkomis, pastarųjų yra mažesnis net 2 kartus. Neįtikėtina? Faktas yra tas, kad tokį skirtumą leidžia pasiekti briketų forma ir tankis, kuris gali viršyti net 1000kg/m3, nes gamybai yra naudojama tik kokybiškos medienos pjuvenos – uosis, be puvinių, rišančių priemaišų ar žievės. Todėl lyginant briketų su paprasto uosio tankiu, kuris yra ≈ 350kg/m3, išvados dėl skirtumo leidžia nesunkiai apsispręsti, kokį kurą verta pasirinkti šildymui ar židiniui.

Ekonominė nauda. Kaštai kūrenant malkomis ir briketais

Pakanka gerai mokėti artmetiką, kad galėtumėte suprasti finansinę šildymosi pjuvenų briketais naudą. Ne paslaptis, kad vienas erdmetris (viename kube tvarkingai eilėmis sudėtos malkos) uosio ar beržo malkų kainuoja ≈ 40 eurų. Kaip pavyzdį galima paimti 110-120 kvadratinių metrų ploto namą, kurį norima šildyti visą žiemą. Jei skaičiuoti šildymą malkomis, jų reikėtų nuo 10 iki 15 erdmetrių, kiekis priklauso nuo žiemos. Taigi, tokio ploto bendra šildymo kaina žiemai būtų ≈ 400-600 EUR. O kur dar skirta ir naudojama vieta sandėliavimui? Turite tiek? Aukščiau paminėtų patalpų šildymo išlaikymui briketais pakaktų ir 2-3 tonų. Medžio pjuvenų briketai kainuoja ≈ 130 EUR už toną, todėl sąnaudas žiemai galima sumažinti iki 260-390 EUR.

Taigi, skaičiuojant, kad nedidelio namo šildymui briketais sutaupome iki 210 eurų per žiemą yra nesunku suskaičiuoti, kad po antros žiemos būsite sutaupę lėšų kitai žiemai ir nesvarbu kokia šalta ji bebūtų. Dar ir kuro laikymas nėra sudėtingas: 3 tonos briketų užima vos 4 kvadratinius metrus.

Pjuvenų briketų kaina – bedantė, todėl tam, kad įsitikintumėte patys, savo pažįstmųjų rate susiraskite žmogų,kuris jau naudoja kuro briketus ir gali patarti, pagirti. Arba tiesiog įsigykite kokybiškus briketus patys ir įsitikinkite, kad pjuvenų briketai gaminami suderinus kokybę, maksimalią naudą su kaina. Planuokite stabilią šildymo ateitį žiemai su medienos pjuvenų briketais ir džiaukitės tiek kuro kaina, patogumu, tiek gaunama maksimalia šilumos energija!

top