Kodėl medžio pjuvenų briketai?

Argumentuoti nėra sunku, nes dauguma Lietuvos gyventojų, patalpų šildymui naudojančių kieto kuro katilus, jau žino, kad medienos pjuvenų briketai – nebrangus, labai  patogus naudoti, o, svarbiausia, – efektyvus ir ekologiškas šiluminės energijos šaltinis, leidžantis taupyti laiką ir pinigus.

UŽSAKYMO FORMA

UŽSAKYMO FORMA

3
4

Briketų gamyba (žiūrėti ČIA)

Medžio pjuvenų briketai yra gaminami 100% iš I kategorijai priskirtos medienos – tik uosio arba tik beržo pjuvenų. Žaliava – sausos pjuvenos ir susmulkintos medienos atraižos ir nuopjovos, neapdorotos jokiais chemikalais, dažais, laku ar pan.

Beržo briketai gaminami tik iš švarios žaliavos, be žievės, nėra jokos kitos medienos priemaišų – 100% beržo mediena.

Pagal naudojamas gamybos technologijas ir formą, briketai yra skirstomi į tris rūšis:

  1. NESTRO tipo medžio pjuvenų briketai, kurie gaminami presavimo pagalba, kai nenaudojamos jokios priemaišos ir rišamosios medžiagos, tik presas iki 300 atmosferų ir aukšta, iki 150 laipsnių temperatūra;
  2. PINI KAY tipo briketai – populiarūs ne tik patalpų šildymui, bet naudojant ir iškylose, nes aštuonkampė forma su tuščiaviduria ertme viduryje, leidžia geriau degti ir pilnai vystytis apanglėjimo procesui;
  3. RUF tipo briketai – švarūs, todėl galima teigti, kad ir ekologiški, iš medžio pjuvenų ir be jokių papildomų priemaišų ar surišimo elementų, didelio slėgio pagalba suformuoti briketai, kurie tinka visiems kieto kuro katilams, taip pat yra plačiai naudojami ir židiniams. Dėl savo techninių savybių:
  • Matmenys – 150x90x60mm;
  • Prieš presuojant briketus, panaudoti ruošiamos pjuvenos išdžiovinamos, paliekant vos 8% drėgmės;
  • 1 kubui briketų yra sunaudojama iki 8 kubų pjuvenų, o presuotų briketų tankis gali viršyti net 1000kg/m3;
  • Dega  ilgiau nei malkos.

Todėl jie yra įvertinti ir vertinami aukščiausiu balu vartotojų tarpe ir yra populiariausi ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje pasaulio šalių.

top